HOME  AKTUALNOŚCI  O KLUBIE  OSIĄGNIĘCIA GALERIA LINKI

 

 

 Odwiedziło nas

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA- medaliści Mistrzostw Polski, wyniki drużynowe

 

9 września 1990r. ZKKK został wpisany do rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej decyzją Urzędu Wojewódzkiego w Wałbrzychu przy uzasadnieniu: "... popularyzacja karate, jako drogi do osiągnięcia dużej sprawności psychicznej i fizycznej... ".

Duże zaangażowanie instruktorów spowodowało rozwój i popularyzację karate kyokushin na naszym terenie. Wychowankowie ZKKK wielokrotnie zdobywali medale na matach Polski i Europy.

 

 

MEDALIŚCI MISTRZOSTW ŚWIATA

 

1.Patrycja Wrona

2. Witold Stolarczyk

III miejsce kat. -65kg Sofia 2013

III miejsce kat. +85kg Chiba-Tokyo 2014

MEDALIŚCI MISTRZOSTW EUROPY

1.Maja Krawiec

2.Maja Krawiec

3.Patrycja Wrona

4.Maja Krawiec

5.Patrycja Wrona 

6. Małgorzata Koza

III miejsce  kat. +65kg Warna 2011

III miejsce kat. open Warna 2011

III miejsce kat. -65kg Warna 2011

III miejsce kat. +65kg Saragossa 2012

III miejsce kat. -65kg Legnica  2013r

III miejsce kat -55kg Kohtla-Jarve 2015r.

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI

1. Witold Stolarczyk

2. Piotr Czeleń

3. Wojciech Żmija

4. Tomasz Głowacki

5. Wojciech Żmija

6. Mariusz Burda

7. Rafał Fedko

8. Tomasz Głowacki

9. Fabian Klimowicz

10. Wojciech Żmija

11. Witold Stolarczyk

12. Łucja Pustelnik

13. Łucja Pustelnik

14. Anna Jednak

15. Łucja Pustelnik

16. Katarzyna Krawczyk

17. Florentyna Brzóska

18. Tomasz Ptasiński

19. Łucja Pustelnik

20. Florentyna Brzóska

21. Tomasz Ptasiński

22. Józef Rudnicki

23. Łucja Pustelnik

24. Florentyna Brzóska

25. Józef Rudnicki

26. Małgorzata Ancerowicz

27. Józef Rudnicki

28. Józef Rudnicki

29. Patrycja Wrona

30. Maja Krawiec

31. Patrycja Wrona

32. Patrycja Wrona

33. Patrycja Wrona

34. Patrycja Wrona

35. Małgorzata Koza

36. Karol Czenczek

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Włocławek 1992

II miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Krosno 1992

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Warszawa 1995

III miejsce Mistrzostw Polski Kadetów Piła 1996

I miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Grudziądz 1996

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Gdańsk 1996

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Chełm 1997

II miejsce Mistrzostw Polski Kadetów Piła 1998

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Bydgoszcz 1998

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Wrocław 1998

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Wrocław 1998

III miejsce Mistrzostw Polski Kadetek Koszalin 1999

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorek Lublin 1999

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych Opole 2001

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorek Legnica 2001

III miejsce Mistrzostw Polski Kadetek Sieradz 2002

II miejsce Mistrzostw Polski Kadetek Sieradz 2002

I miejsce Mistrzostw Polski Kadetów Sieradz 2002

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorek Warszawa 2003

III miejsce Mistrzostwa Polski Juniorów Koszalin 2003

II miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Głogów 2004

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Głogów 2004

II miejsce Mistrzostw Polski Seniorek Włocławek 2004

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Sosnowiec 2005

II miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Sosnowiec 2005

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Gorzów 2006

I miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Gorzów 2006

II miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Rzeszów  2007

II miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Kraków 2010

III miejsce Mistrzostw Polski Juniorów Kraków 2010

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Mielno 2011

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Sosnowiec 2012

III miejsce Mistrzostw Polski Młodzieżowców Szczecinek 2012

III miejsce Mistrzostw Polski Seniorów Świnoujście 2013

III miejsce Mistrzostw Polski Młodzieżowców Koszalin 2017

III miejsce Mistrzostw Polski Młodzieżowców Koszalin 2017

OSIĄGNIĘCIA DRUŻYNOWE KLUBU 

1. Drużynowy 2-gi Wicemistrz Okręgu Dolnego Śląska Opole 1994

2. Drużynowy Wicemistrz Polski Zachodniej Legnica 1994

3. Drużynowy Wicemistrz Okręgu Dolnego Śląska Głogów 1995

4. Drużynowy Wicemistrz Okręgu Dolnego Śląska Wrocław 1996

5. Drużynowy Wicemistrz Okręgu Dolnego Śląska Leszno 1997

6. Drużynowy Mistrz Okręgu Dolnego Śląska Sieradz 1998

7. Drużynowy Mistrz Okręgu Dolnego Śląska Kamieniec Ząbkowicki 1999

8. Drużynowy 2-gi Wicemistrz Okręgu Dolnego Śląska Ząbkowice Śląskie 2005

9. Drużynowy 2-gi Wicemistrz Mistrzostw Polski Juniorów Gorzów 2006

10. Drużynowy Wicemistrz Makroregionu Dolnośląskiego, Ząbkowice Śl. 2010

 

www.karate-zakowice.pl